İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları
İK Politikalarımız

Türkiye’nin önde gelen gruplarından biri olan Fiba Grubu, ulusal ve uluslararası alanda kazandığı başarıları ve saygınlığı şüphesiz ki seçkin ve uzman çalışanlardan oluşan insan kaynağına borçludur. Bu nedenle Fiba Grubu’nun en önemli ve büyük sermayesi insan kaynağıdır.

Bu önemli sermayesine sürekli yatırım yapan Grup, faaliyet gösterdiği 12 ülkede, 43 farklı milletten 14 bini aşkın insana istihdam sağlamaktadır. Grup genelinde çalışanların % 66’sı, finansal kuruluşlarda çalışanların ise % 84’ü üniversite mezunu olup çalışanların yaş ortalaması 31’dur.

Fiba Grubu, uzmanlaşmış ve işine tutkuyla bağlı insan kaynağı sayesinde faaliyet gösterdiği her alanda rekabet etmeye, büyümeye ve katma değer üretmeye devam edecektir.

Sizde kendinize güveniyor ve kariyer basamaklarında hızla yükselmek istiyorsanız, grubumuzun yurtiçi veya yurtdışındaki şirketlerinde görev almak için başvurunuzu yapabilirsiniz.

Bunun için ;

logosunu tıklayarak özgeçmişinizi oluşturabilir ve dilediğiniz şirketimize / şirketlerimize başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuruda bulunduğunuz şirketimizde / şirketlerimizde sizin özelliklerinize uygun bir pozisyon açıldığı takdirde başvurunuz dikkate alınacaktır.

Eğer herhangi bir ilana başvuruyor iseniz özgeçmişinizi oluşturduktan sonra "iş ilanları'nı" tıklayarak dilediğiniz ilana başvurunuzu yapabilirsiniz.

Özgeçmişiniz şirketlerimizce dikkatle incelenecek ve uygun bir pozisyon olması halinde sizinle mutlaka iletişime geçilecektir.